Кутии
Сървърен вентилатор Arctic Server Fan 120x120x38 Dual Ball - S12038-4K - ACFAN00296A
12.00 €
/ 23.47 лв.
Спечели 12 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50657
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00296A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 38 mm |
| Обороти на вентилатора | 600-4000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 106 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 11.45 mmH2O |
| Ампераж (A) | 0.6 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | Reverse Polarity Protection Over Voltage Protection Over Current Protection Cable Length: 300 mm Dual Ball Bearing with Brass Housing Flammability UL 94: V-0 Operating Ambient Temperature: -10°C~70°C |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!