Кутии
Sunon вентилатор Fan 120x120x38 24V 2 Ball Bearing - PMD2412PMB1-A(2).GN
18.00 €
/ 35.20 лв.
Спечели 18 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61907
Купи на изплащане
| Производител | Sunon |
| Продуктов код | PMD2412PMB1-A(2).GN |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Ball Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 38 mm |
| Обороти на вентилатора | 4200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 322.8 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 16.5 mmH2O |
| Ампераж (A) | 0.76 A |
| Волтаж | 24 V DC |
| Мощност (W) | 18.2 W |
| Конектор | 2 bare wire |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!