Кутии
Употребяван вентилатор EK-Vardar X3M 120ER D-RGB 120мм High-Static Pressure Black
ПОСЛЕДНА БРОЙКА!
9.71 €
/ 18.99 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 22034
Купи на изплащане
| Производител | EKWB |
| Продуктов код | EKWB3830046996442 |
| Приложение | Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-2200rpm |
| Поток на въздух (CFM) | 67 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.75 mm H2O |
| Ниво на шум | 34.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.18 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!