Кутии
Вентиалтор Fractal Momentum 14 Black 140mm - FD-D-MO1-1401
29.00 €
/ 56.72 лв.
Спечели 29 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57548
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-D-MO1-1401 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 350 (±150) – 1800 rpm (± 10%) |
| Поток на въздух (CFM) | 79,79 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2,26 mm H2O |
| Ниво на шум | 31,9 dbA |
| Ампераж (A) | 0,18 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!