Кутии
Вентиалтори XIGMATEK INFINITY G20A ARCTIC 3x120mm Fans ARGB
16.00 €
/ 31.29 лв.
Спечели 16 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55319
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Продуктов код | INFINITY_G20A_ARCTIC |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm x 3 |
| Обороти на вентилатора | 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 40.6 CFM |
| Ниво на шум | 19.8 dB |
| Ампераж (A) | 0.18 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Control Box & Remote Controller, Color Box |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!