Кутии
Вентилатор 1stPlayer F1 White Bulk Fan 120mm Fixed RGB
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40378
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Продуктов код | FAN-120-F1-WH |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Sleeve Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 41.9 CFM |
| Ниво на шум | 23.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.23 A |
| Мощност (W) | 2.83 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Fixed RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!