Кутии
Вентилатор 1stPlayer FC7R-WH Fan 120mm Infinity Mirror ARGB REVERSE - White
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56946
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Продуктов код | FAN-FC7R-WH |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Sleeve Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 800-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 47.65 CFM |
| Ниво на шум | 32.2 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Конектори | 4 Pin 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!