Кутии
Вентилатор ADATA HURRICANE 120 ARGB PWM White
13.00 €
/ 25.43 лв.
Спечели 13 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52559
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 600 ~ 2000 RPM ± 10% |
| Поток на въздух (CFM) | 61.5 CFM ±10% |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.42mm H2O ±10% |
| Ниво на шум | 18.17 dBA(avg.) |
| Ампераж (A) | 0.2A (Max) |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.4W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 230,000 Hours |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | 610mm ± 10% with Daisy-Chain Capable |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!