Кутии
Вентилатор ADATA HURRICANE 140 ARGB PWM Black
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52463
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 700 ~ 1,800 RPM ± 10% |
| Поток на въздух (CFM) | 91 CFM±10% |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.2mm H2O ±10% |
| Ниво на шум | 28.1 dBA(avg.) |
| Ампераж (A) | 0.4A (Max) |
| Волтаж | DC 3.5V~12.6V |
| Мощност (W) | 4.8W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 230,000 Hours |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!