Кутии
Вентилaтор ADATA VENTO 120 ARGB PWM White
25.00 €
/ 48.90 лв.
Спечели 25 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52465
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Продуктов код | VENTO120ARGBPWM-WHCWW |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 300 ~ 1,850 RPM ± 10% |
| Поток на въздух (CFM) | 50 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.5mm H2O ±10% |
| Ниво на шум | 24 dBA |
| Ампераж (A) | 0.20A (Max) |
| Волтаж | DC 5V - 12.6V |
| Мощност (W) | 2.4W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!