Кутии
Вентилатор AeroCool 120mm - Force 12 - Black - ACF3-FC00110.11
3.00 €
/ 5.87 лв.
Спечели 3 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17016
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-FC00110.11 |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Sleeve Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1000 RPM |
| Ниво на шум | 23.7 dBA |
| Ампераж (A) | 0.16 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.92 W |
| MTBF (часове за функциониране) | 40000 |
| Конектори | 3 pin; Molex |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!