Кутии
Вентилатор AeroCool 140 mm Duo 14 Addressable RGB - ACF4-DU10217.11
9.00 €
/ 17.60 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27421
Купи на изплащане
| Продуктов код | ACF4-DU10217.11 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 49.5 CFM / 84.1 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.45 mmH2O |
| Ниво на шум | 23.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.80 W |
| Конектор | 4 Pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| Осветление RGB | RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 60,000 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!