Кутии
Вентилатор AeroCool Frost 14 Fan 140 mm Fixed RGB - ACF4-FS10117.11
5.00 €
/ 9.78 лв.
Спечели 5 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20123
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | ACF4-FS10117.11 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Sleeve Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 33.40 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.19 mmH2O |
| Ниво на шум | 24.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.28 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 3 PIN Molex |
| Осветление RGB | Fixed RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!