Кутии
Вентилатор AeroCool Frost 8 Fan 80 mm Fixed RGB - ACF1-FS10117.11
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20124
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | ACF1-FS10117.11 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | Sleeve Bearing |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 21.9 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.81 mmH2O |
| Ниво на шум | 21.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.25 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 3 PIN Molex |
| Осветление RGB | Fixed RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!