Кутии
Вентилатор AeroCool Frost 9 Fan 92 mm Fixed RGB - ACF2-FS10117.11
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30056
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | ACF2-FS10117.11 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 92 mm |
| Вид лагер | Sleeve Bearing |
| Размер [mm] | 92 x 92 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 23.50 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.92 mmH2O |
| Ниво на шум | 25.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.26 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 3 PIN Molex |
| Осветление RGB | RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!