Кутии
Вентилатор AeroCool Phantom M-3R Infinity Mirror ARGB REVERSE White Fan 120mm
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
9.20 €
/ 17.99 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 53948
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-MR11227.21 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.2 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 3.96 W |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!