Кутии
Вентилатор Arctic 120mm P12 1800rpm - ACFAN00118A
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17170
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00118A |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 56.3 CFM / 95.65 m3/h |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.20 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.4 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!