Кутии
Вентилатор Arctic 140mm BioniX P140 PWM PST - Red
13.00 €
/ 25.43 лв.
Спечели 13 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17079
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00127A |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 28 mm |
| Обороти на вентилатора | 200-1950 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 77.6 CFM / 131.92 m3/h |
| Ниво на шум | 23.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.8 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Гаранция | 120 месеца |
| Други | Анти-вибрационни подложки |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!