Кутии
Вентилатор ARCTIC BioniX P120 Grey/White 120mm - ACFAN00167A
9.00 €
/ 17.60 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 16154
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00167A |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 200 - 2.100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 67.56 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.75 mm H2O (@ 2.100 RPM) |
| Ниво на шум | 25 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Тегло | 140гр |
| Цвят | Бял |
| Брой витла | 5 |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!