Кутии
Вентилатор Arctic Fan F12 (black) 120mm/1350rpm - ACFAN00201A
3.00 €
/ 5.87 лв.
Спечели 3 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27402
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00201A |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1350 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 53 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.00 mmH2O |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.25 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 3.0W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!