Кутии
Вентилатор Arctic Fan F12 PWM PST (black) - 120mm/230-1350rpm - ACFAN00200A
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 22721
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00200A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1350 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 53 CFM / 90.1 m3/h |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.24 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.88 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!