Кутии
Вентилатор Arctic P12 Pro A-RGB Fan 120mm - ACFAN00309A
11.00 €
/ 21.51 лв.
Спечели 11 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57190
Купи на изплащане
Efficient Performance at High Air Resistance;
Optimized Bearing-Shaft Design;
SOTA Microcontroller;
Minimum Gap Dimensions for Maximum Efficiency;
12x A-RGB Gen2 LEDs;
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00309A |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 400-3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 77 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 6.9 mmH2O |
| Ниво на шум | 25 dBA |
| Ампераж (A) | 0.33 A |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!