Кутии
Вентилатор ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB White 3 pack Fans - ACFAN00334A
32.00 €
/ 62.59 лв.
Спечели 32 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61725
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00334A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 - 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 73 |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | ARGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!