Кутии
Вентилатор ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB White
11.00 €
/ 21.51 лв.
Спечели 11 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61724
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00325A |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 - 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 73 CFM (~124 m³/h) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.5 mm H₂O. |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | ARGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!