Кутии
Вентилатор Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB (Black) Fan 120mm - ACFAN00231A
НАЙ-ПРОДАВАН
14.00 €
/ 27.38 лв.
Спечели 14 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27340
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00231A |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 0-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 48.8 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.85 mmH2O |
| Ниво на шум | 23.5 dBA |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!