Кутии
Вентилатор ARCTIC P12 Reverse Pro A-RGB 120mm PWM - ACFAN00322A
11.00 €
/ 21.51 лв.
Спечели 11 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61006
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00322A |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 27 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 -3000 rpm |
| Поток на въздух (CFM) | 73 cfm | 124 m³/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.5 mmH2O |
| Ниво на шум | 0 dBA |
| Ампераж (A) | 0.4 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN RGB Header на дъното |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!