Кутии
Вентилатор Arctic P14 PWM PST 140mm Fan Black/Black - ACFAN00125A
10.00 €
/ 19.56 лв.
Спечели 10 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35820
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00125A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 200 - 1700 rpm |
| Поток на въздух (CFM) | 72.8 CFM/ 123.76 m³/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.40 mm H₂O |
| Ниво на шум | 0.3 Sone |
| Ампераж (A) | 0.12 A / 12 V |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.44 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!