Кутии
Вентилатор Arctic P14 PWM PST A-RGB 0dB (Black) - ACFAN00239A
17.00 €
/ 33.25 лв.
Спечели 17 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27976
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00239A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 27 mm |
| Обороти на вентилатора | 1900 об/мин |
| Поток на въздух (CFM) | 68.90 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.00 mmH2O |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.17 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.04 W |
| Конектор | 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер 4 Pin PWM |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!