Кутии
Вентилатор Arctic P8 Max 2Ball Fan 80mm 500-5000rpm - ACFAN00286A
7.00 €
/ 13.69 лв.
Спечели 7 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 41803
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00286A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-5000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 40 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 5.3 mmH2O |
| Ниво на шум | 20.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.19 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!