Кутии
Вентилатор ARCTIC P8 PWM PST
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 24487
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00150A |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 25 |
| Обороти на вентилатора | 200 - 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 23.4 CFM / 39.76 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.90 mmH2O |
| Ампераж (A) | 0.09 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Тегло | 81 g |
| Цвят | Черен |
| Брой витла | 5 |
| Дължина | 40 см (кабел) |
| Гаранция | 120 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!