Кутии
Вентилатор ARCTIC P9 Max PWM Black - ACFAN00300A
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53515
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00300A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 92 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 92 x 92 x 25 |
| Обороти на вентилатора | 450–4300 rpm |
| Поток на въздух (CFM) | 58.25 cfm |
| Макс. налягане (mm H2O) | 6.17 mmH2O |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!