Кутии
Вентилатор Arctic S4028-6K Server Fan 40x40x28 Dual Ball - ACFAN00185A
7.00 €
/ 13.69 лв.
Спечели 7 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45449
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00185A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 40 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 40 x 40 x 28 mm |
| Обороти на вентилатора | 250-6000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 7.1 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.2 mmH2O |
| Ампераж (A) | 0.1 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!