Кутии
Вентилатор Arctic S8038-10K Server Fan 80x80x38 Dual Ball - ACFAN00279A
11.00 €
/ 21.51 лв.
Спечели 11 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45448
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFAN00279A |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 38 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-10000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 102 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 51 mmH2O |
| Ампераж (A) | 1.3 A |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!