Кутии
Вентилатор be quiet! LIGHT WINGS 140mm PWM Fan 140mm Reverse White
32.00 €
/ 62.59 лв.
Спечели 32 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55643
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL135 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 200-1300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 51.4 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.1 mmH2O |
| Ниво на шум | 25.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.08 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 3.8 W |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!