Кутии
Вентилатор be quiet! LIGHT WINGS LX 120mm PWM Reverse Black Fan - BL132
21.00 €
/ 41.07 лв.
Спечели 21 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55660
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL132 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 200-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 48.8 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.04 mmH2O |
| Ниво на шум | 28.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.1 A |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | 7 optimized and reversed fan blades with perfect angle for extraordinary air pressure Reversed fan blades are ideal as side or bottom intake Illuminated hub and frosted fan blades for unmistakable lighting effects that visually upgrade every PC system Multiple colors and modes for an individual look thanks to 16 LEDs ARGB connection cable with daisy chain option Long life rifle bearing gives an operating lifetime of up to 60,000 hours |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!