Кутии
Вентилатор be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM high-speed White - BL111
13.00 €
/ 25.43 лв.
Спечели 13 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46437
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL111 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 300-2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 101.2 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.41 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.38 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 4.56 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 80000 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Optimized fan frame for outstanding performance on radiators |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!