Кутии
Вентилатор be quiet! Pure Wings 3 Fan 140mm - BL107
НАЙ-ПРОДАВАН
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 43686
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL107 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 97.5 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.96 mmH2O |
| Ниво на шум | 21.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж | 12 V |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!