Кутии
Вентилатор be quiet! SILENT WINGS 4 120mm PWM 4-pin 1600RPM - BL093
27.00 €
/ 52.81 лв.
Спечели 27 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31719
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BL093 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1600 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 82.74 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.79 mm H2O |
| Ниво на шум | 18.9 |
| Ампераж (A) | 0.13 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.44 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Включени аксесоари | User Guide |
| Цвят | Черен |
| Дължина | 0.5 m |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!