Кутии
Вентилатор BitFenix Spectre Addressable RGB 120mm White
28.00 €
/ 54.76 лв.
Спечели 28 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 26412
Купи на изплащане
| Производител | BitFenix |
| Продуктов код | BFF-ADD-12025SW-3CP |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 mm |
| Обороти на вентилатора | 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 33.2 CFM ± 10% |
| Макс. налягане (mm H2O) | < 0.98mm H²O |
| Ниво на шум | 24.4 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.4 W |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!