Кутии
Вентилатор Chieftec ZF 140 mm PWM Fan
4.25 €
/ 8.31 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64441
Купи на изплащане
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | ZF-1425PWM |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 56.4 CFM |
| Ниво на шум | 20.1 dBA |
| Ампераж (A) | 0.28 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!