Кутии
Вентилатор Corsair iCUE LINK RX140 RGB 140mm PWM Single Fan Expansion - CO-9051019-WW
40.00 €
/ 78.23 лв.
Спечели 40 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 58034
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CO-9051019-WW |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Magnetic Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1700 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 17.9 - 94.7 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.15 - 3.75 mm-H20 |
| Ниво на шум | 10 - 36 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!