Кутии
Вентилатор Corsair RS Series RS120 White 3-Pack 120mm Fans - CO-9050193-WW
29.00 €
/ 56.72 лв.
Спечели 29 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60883
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CO-9050193-WW |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Magnetic Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 420-2100rpm |
| Поток на въздух (CFM) | 22.6-123.7m³/h (13.3-72.8 CFM) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.2-4.15mmH₂O |
| Ниво на шум | 10-36dB(A) |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!