Кутии
Вентилатор Corsair RS120 PWM Black 120mm Fan Single Pack - CO-9050188-WW
11.00 €
/ 21.51 лв.
Спечели 11 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 58035
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CO-9050188-WW |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 420 – 2100 RPM ±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 10 - 36 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.2 – 4.15 mm-H2O |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!