Кутии
Вентилатор COUGAR MHP 120 White, 120mm 4-pin PWM fan
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 37117
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CG3MMHP12W10001 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 600-2000 RPM±200RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 82.48 CFM ± 10% |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.24 mm H2O±10% |
| Ниво на шум | 34.5 dB(A) (Max.) |
| Ампераж (A) | 0.23 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.76 W ± 10% |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!