Кутии
Вентилатор Darkflash DM12 Pro A-RGB White Fan 120mm
7.00 €
/ 13.69 лв.
Спечели 7 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60096
Купи на изплащане
| Производител | Darkflash |
| Продуктов код | DM12-PRO-WH |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 800-1600 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 48.32 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.75 mmH2O |
| Ниво на шум | 27.36 dBA |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 30000 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!