Кутии
Вентилатор Darkflash Infinity 24R Pro Fan 120mm Infinity Mirror ARGB Reverse Black
10.00 €
/ 19.56 лв.
Спечели 10 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60344
Купи на изплащане
| Производител | Darkflash |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 600-1600 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 65 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.85 mmH2O |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Ампераж (A) | 0.1 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене | Reverse |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!