Кутии
Вентилатор DeepCool 120mm Xfan 120 - 1300prm
5.00 €
/ 9.78 лв.
Спечели 5 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17659
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | DP-FDC-XF120 |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 43.56 CFM / 74.01 m3/h |
| Ниво на шум | 23.7 dBA |
| Ампераж (A) | 0.07 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.84 W |
| Конектори | 3 pin; Molex |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!