Кутии
Вентилатор DeepCool FL12 aRGB Fan 120mm
20.00 €
/ 39.12 лв.
Спечели 20 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53521
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-2150 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 55 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.82 mmAq |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!