Кутии
Вентилатор EK-Loop Fan FPT 140 D-RGB - White (600-2200rpm)
30.17 €
/ 59.01 лв.
Спечели 30 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 34196
Купи на изплащане
| Производител | EKWB |
| Продуктов код | 3831109898055 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 27 mm |
| Обороти на вентилатора | 600 – 2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 118.01 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.57 mm H20 |
| Ниво на шум | 44.56 dBA (max. RPM) |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!