Кутии
Вентилатор ENDORFY Fluctus 120 PWM ARGB - Черен
13.00 €
/ 25.43 лв.
Спечели 13 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53720
Купи на изплащане
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY4A002 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | FDB |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 250 - 1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 56.3 |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | ARGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!